VII. Tokaji Utcazene Fesztivál 2024 - Tokaj
Bemutatkozás
2024-ben 7. alkalommal kerül megrendezésre a Tokaji Utcazene Fesztivál, melynek a belváros ad otthont szeptember 13-15. között. Különleges hangszereket, zenei stílusokat és előadókat hallhatunk, valamint szavazhatunk a kedvencünkre is az Utcazene Versenyen. A színes programok mellett kézműves vásár, finom ételek és a legjobb tokaji borok várják az érdeklődőket. Érdemes kilátogatni a fesztiválra, hiszen több, mint 10 helyszínen, számos zenész biztosítja majd a fergeteges hangulatot!
2024-es programok hamarosan!
17:00 – LUNA énekstúdió
18:00 – Stefi zenekar
19:00 – Norton Band
20:00 – Későn érők
21:00 – ROVER
BORÁLOM APARTMAN
17:00 – San Marco
18:00 – Johnny
19:00 – ZORO (Zoli & Robi)
20:00 – Medroy
21:00 – Mélyvíz
KÁVÉPÖRKÖLŐ MANUFAKTÚRA
17:00 – Keltic berries
18:00 – Göller Lóránt & Sexofon
19:00 – Country Arrabona zenekar
20:00 – OliverFromEarth
21:00 – HuMen Brass Band
KOSSUTH TÉR
18:00 – Well Brass
19:00 – NADENe
20:00 – Utazónapló Együttes
21:00 – Kódolatlan Álmok
DOBOGÓKŐ PINCÉSZET HÍMESUDVAR
17:00 – MI
18:00 – Balogh Gergely Pál
19:00 – FrankNDave
21:00 – Ana & Willamos
ANTALÓCZIY BORTERASZ
17:00 – AkuPUNKtúra
18:00 – Tisztakosz
19:00 – ROMBUS
20:00 – Akusztik Old School Duó
21:00 – Acoustic Flow
ÓVÁR BOROZÓ
17:00 – Fournever
18:00 – IDŐCSAVAROC'K
20:00 – FESZTROCK
21:00 – SideQuest
BOROSTYÁN SZAKÜZLET
17:00 – JürgenHans
18:00 – Ördögszekér akusztik
19:00 – Nagy Betty & Kajli László
20:00 – X-Tender
21:00 – Zenith Clone
BELVÁROSI KÉZMŰVES FAGYIZÓ
17:00 – Gyulapapa (Tóth Gyula)
18:00 – Hajni
19:00 –NapFarkas
20:00 – Pantokrátor projekt
21:00 – T-Blue Dog
PAULAY BORHÁZ
17:00 – Pablo Chandez
18:00 – 30fok árnyékban
19:00 –Evörgrín
20:00 – TheSec
21:00 – Komjáthy
PRÉS BORBÁR
17:00 – USQUE
18:00 – Potatopatch
19:00 – Hungarocell
20:00 – Men@Trend
21:00 – Papa Rap Jam
MAKK MARCI PANZIÓ
17:00 – Hajdu Erik
18:00 – Superego3
19:00 –Sun Syndrome
20:00 – DIRTY LYLE BROTHERS
21:00 – SKH zenekar
VASKÓ PANZIÓ
17:00 – Elek zenekar
18:00 – Premier PopSuli
19:00 – Báábszínház zeneker
20:00 – Andrew and the Rockets
PARK BÜFÉ
17:00 – Part of Grass
18:00 – Hájek Viktória és Bártfai Bennó
19:00 –Bereti Retro Band
20:00 – Pub Vatis
21:00 – String Sing
SZALÓCZI BOROZÓ
17:00 – ANIA
18:00 – Borbély Rochárd
19:00 – Csiri Bá
20:00 – Dominika Hugai
21:00 – Domoki István
BÖNE VENDÉGHÁZ
12:00, 17:00 – Fournever
13:00, 18:00 – IDŐCSAVAROC'K
14:00, 19:00 – Blues Fathers
15:00, 20:00 – FESZTROCK
16:00, 21:00 – SideQuest
BORÁLOM APARTMAN
12:00, 17:00 – ANIA
13:00, 18:00 – Borbély Richárd
14:00, 19:00 – Csiri Bá
15:00, 20:00 – Dominka Hugai
16:00, 21:00 –Domoki István
KÁVÉPÖRKÖLŐ MANUFAKTÚRA
12:00, 17:00 – Pablo Chandez
13:00, 18:00 – 30fok árnyékban
14:00, 19:00 – Evörgrín
15:00, 20:00 – TheSec
16:00, 21:00 –Komjáthy
KOSSUTH TÉR
12:00, 17:00 – USQUE
13:00, 18:00 – Potatopatch
14:00, 19:00 – Hungarocell
15:00, 20:00 – Men@Trend
16:00, 21:00 – Papa Rap Jam
DOBOGÓKŐ PINCÉSZET HÍMESUDVAR
12:00, 17:00 – Part of Grass
13:00, 18:00 – String Sing
14:00, 19:00 – Bereti Retro Band
15:00, 20:00 – Pub Vatis
16:00, 21:00 –Hájek Viktória és Bártfai Bennó
ANTALÓCZIY BORTERASZ
12:00, 17:00 – Elek zenekar
13:00, 18:00 – Premier PopSuli
14:00, 19:00 – Bábszínház zenekar
15:00, 20:00 – Andrew and the Rockets
ÓVÁR BOROZÓ
12:00, 17:00 – Gyulapapa (Tóth Gyula)
13:00, 18:00 – Hajni
14:00, 19:00 – NapFarkas
15:00, 20:00 – Pantokrátor projekt
16:00, 21:00 – T-Blue Dog
BOROSTYÁN SZAKÜZLET
12:00, 17:00 – Hajdu Erik
13:00, 18:00 – Superego3
14:00, 19:00 – Sun Syndrome
15:00, 20:00 – DIRTY LYLE BROTHERS
16:00, 21:00 – SKH zenekar
BELVÁROSI KÉZMŰVES FAGYIZÓ
12:00, 17:00 – Keltic berries
13:00, 18:00 – Göller Lóránt & Sexofon
14:00, 19:00 – Country Arrabona zenekar
15:00, 20:00 – OliverFromEarth
16:00, 21:00 – HuMen Brass Band
PAULAY BORHÁZ
12:00, 17:00 – AkuPUNKtúra
13:00, 18:00 – Tisztakosz
14:00, 19:00 – ROMBUS
15:00, 20:00 – Akusztik Old School Duo
16:00, 21:00 –Acoustic Flow
PRÉS BORBÁR
13:00, 18:00 – Well Brass
14:00, 19:00 – Kódolatlan Álmok
15:00, 20:00 – Utazónapló Együttes
16:00, 21:00 – NADENe
MAKK MARCI PANZIÓ
12:00, 17:00 – JürgenHans
13:00, 18:00 – Ördögszekér akusztik
14:00, 19:00 – Nagy Betty & Kajli László
15:00, 20:00 – X-Tender
16:00, 21:00 –Zenith Clone
VASKÓ PANZIÓ
12:00, 17:00 – LUNA Énekstúdió
13:00, 18:00 – Stefi zenekar
14:00, 19:00 – Norton Band
15:00, 20:00 – Későn érők
16:00, 21:00 –ROVER
PARK BÜFÉ
12:00, 17:00 – FrankNDave
13:00, 18:00 – Balogh Gergely Pál
14:00, 19:00 – Ana & Willamos
16:00, 21:00 – MI
SZALÓCZI BOROZÓ
12:00, 17:00 – San Marco
13:00, 18:00 – Johnny
14:00, 19:00 – ZORO (Zoli & Robi)
15:00, 20:00 – Medroy
16:00, 21:00 –Mélyvíz
BÖNE VENDÉGHÁZ
12:00 – Well Brass
13:00 – NADENe
14:00 – Utazónapló Együttes
15:00 – Kódolatlan Álmok
BORÁLOM APARTMAN
11:00 – Ana & Willamos
12:00 – Balogh Gergely Pál
13:00 – FrankNDave
15:00 – MI
KÁVÉPÖRKÖLŐ MANUFAKTÚRA
11:00 – Hajdu Erik
12:00 – Superego3
13:00 – Sun Syndrome
14:00 – DIRTY LYLE BROTHERS
15:00 – SKH zenekar
KOSSUTH TÉR
11:00 – Keltic berries
12:00 – Göller Lóránt & Sexofon
13:00 – Country Arrabona zenekar
14:00 – OliverFromEarth
15:00 – HuMen Brass Band
DOBOGÓKŐ PINCÉSZET HÍMESUDVAR
11:00 – JürgenHans
12:00 – Ördögszekér akusztik
13:00 – Nagy Betty & Kajli László
14:00 – X-Tender
15:00 – Zenith Clone
ANTALÓCZIY BORTERASZ
11:00 – LUNA Énekstúdió
12:00 – Stefi zenekar
13:00 – Norton Band
14:00 – Későn érők
15:00 – ROVER
ÓVÁR BOROZÓ
11:00 – ANIA
12:00 – Borbély Richárd
13:00 – Csiri Bá
14:00 – Dominika Hugai
15:00 – Domoki István
BOROSTYÁN SZAKÜZLET
11:00 – Pablo Chandez
12:00 – 30fok árnyékban
13:00 – Evörgrín
14:00 – TheSec
15:00 – Komjáthy
BELVÁROSI KÉZMŰVES FAGYIZÓ
11:00 – Part of Grass
12:00 – String Sing
13:00 – Bereti Retro Band
14:00 – Pub Vatis
15:00 – Hájek Viktória és Bártfai Bennó
PAULAY BORHÁZ
11:00 – Elek zenekar
12:00 – Premier PopSuli
13:00 – Bábszínház zenekar
14:00 – Andrew and the Rockets
PRÉS BORBÁR
11:00 – San Marco
12:00 – Johnny
13:00 – ZORO (Zoli & Robi)
14:00 – Medroy
15:00 – Mélyvíz
MAKK MARCI PANZIÓ
11:00 – Fournever
12:00 – IDŐCSAVAROC'K
14:00 – FESZTROCK
15:00 – SideQuest
VASKÓ PANZIÓ
11:00 – USQUE
12:00 – Potatopatch
13:00 – Hungarocell
14:00 – Men@Trend
15:00 – Papa Rap Jam
PARK BÜFÉ
11:00 – Gyulapapa (Tóth Gyula)
12:00 – Hajni
13:00 – NapFarkas
14:00 – Pantokrátor projekt
15:00 – T-Blue Dog
SZALÓCZI BOROZÓ
11:00 – AkuPUNKtúra
12:00 – Tisztakosz
13:00 – ROMBUS
14:00 – Akusztik Old School Duó
15:00 – Acoustic FloW
A fesztivál ingyenesen látogatható, miközben a belváros vendéglátó egységei kinyitják kapuikat, így akár egy finom ital mellett hallgathatjuk meg a feltörekvő tehetségeket.
Tokaj belvárosa ad otthont az eseménynek, ahol úton-útfélen zenészekre lelhetünk. A települést busszal és vonattal egyaránt is meg lehet közelíteni. A vasútállomás körülbelül 20 perc sétára található a központtól.
2024-es programok hamarosan!
Részletes programkínálat 2023
– Szeptember 8., péntek
BÖNE VENDÉGHÁZ17:00 – LUNA énekstúdió
18:00 – Stefi zenekar
19:00 – Norton Band
20:00 – Későn érők
21:00 – ROVER
BORÁLOM APARTMAN
17:00 – San Marco
18:00 – Johnny
19:00 – ZORO (Zoli & Robi)
20:00 – Medroy
21:00 – Mélyvíz
KÁVÉPÖRKÖLŐ MANUFAKTÚRA
17:00 – Keltic berries
18:00 – Göller Lóránt & Sexofon
19:00 – Country Arrabona zenekar
20:00 – OliverFromEarth
21:00 – HuMen Brass Band
KOSSUTH TÉR
18:00 – Well Brass
19:00 – NADENe
20:00 – Utazónapló Együttes
21:00 – Kódolatlan Álmok
DOBOGÓKŐ PINCÉSZET HÍMESUDVAR
17:00 – MI
18:00 – Balogh Gergely Pál
19:00 – FrankNDave
21:00 – Ana & Willamos
ANTALÓCZIY BORTERASZ
17:00 – AkuPUNKtúra
18:00 – Tisztakosz
19:00 – ROMBUS
20:00 – Akusztik Old School Duó
21:00 – Acoustic Flow
ÓVÁR BOROZÓ
17:00 – Fournever
18:00 – IDŐCSAVAROC'K
20:00 – FESZTROCK
21:00 – SideQuest
BOROSTYÁN SZAKÜZLET
17:00 – JürgenHans
18:00 – Ördögszekér akusztik
19:00 – Nagy Betty & Kajli László
20:00 – X-Tender
21:00 – Zenith Clone
BELVÁROSI KÉZMŰVES FAGYIZÓ
17:00 – Gyulapapa (Tóth Gyula)
18:00 – Hajni
19:00 –NapFarkas
20:00 – Pantokrátor projekt
21:00 – T-Blue Dog
PAULAY BORHÁZ
17:00 – Pablo Chandez
18:00 – 30fok árnyékban
19:00 –Evörgrín
20:00 – TheSec
21:00 – Komjáthy
PRÉS BORBÁR
17:00 – USQUE
18:00 – Potatopatch
19:00 – Hungarocell
20:00 – Men@Trend
21:00 – Papa Rap Jam
MAKK MARCI PANZIÓ
17:00 – Hajdu Erik
18:00 – Superego3
19:00 –Sun Syndrome
20:00 – DIRTY LYLE BROTHERS
21:00 – SKH zenekar
VASKÓ PANZIÓ
17:00 – Elek zenekar
18:00 – Premier PopSuli
19:00 – Báábszínház zeneker
20:00 – Andrew and the Rockets
PARK BÜFÉ
17:00 – Part of Grass
18:00 – Hájek Viktória és Bártfai Bennó
19:00 –Bereti Retro Band
20:00 – Pub Vatis
21:00 – String Sing
SZALÓCZI BOROZÓ
17:00 – ANIA
18:00 – Borbély Rochárd
19:00 – Csiri Bá
20:00 – Dominika Hugai
21:00 – Domoki István
– Szeptember 9., szombat
BÖNE VENDÉGHÁZ12:00, 17:00 – Fournever
13:00, 18:00 – IDŐCSAVAROC'K
14:00, 19:00 – Blues Fathers
15:00, 20:00 – FESZTROCK
16:00, 21:00 – SideQuest
BORÁLOM APARTMAN
12:00, 17:00 – ANIA
13:00, 18:00 – Borbély Richárd
14:00, 19:00 – Csiri Bá
15:00, 20:00 – Dominka Hugai
16:00, 21:00 –Domoki István
KÁVÉPÖRKÖLŐ MANUFAKTÚRA
12:00, 17:00 – Pablo Chandez
13:00, 18:00 – 30fok árnyékban
14:00, 19:00 – Evörgrín
15:00, 20:00 – TheSec
16:00, 21:00 –Komjáthy
KOSSUTH TÉR
12:00, 17:00 – USQUE
13:00, 18:00 – Potatopatch
14:00, 19:00 – Hungarocell
15:00, 20:00 – Men@Trend
16:00, 21:00 – Papa Rap Jam
DOBOGÓKŐ PINCÉSZET HÍMESUDVAR
12:00, 17:00 – Part of Grass
13:00, 18:00 – String Sing
14:00, 19:00 – Bereti Retro Band
15:00, 20:00 – Pub Vatis
16:00, 21:00 –Hájek Viktória és Bártfai Bennó
ANTALÓCZIY BORTERASZ
12:00, 17:00 – Elek zenekar
13:00, 18:00 – Premier PopSuli
14:00, 19:00 – Bábszínház zenekar
15:00, 20:00 – Andrew and the Rockets
ÓVÁR BOROZÓ
12:00, 17:00 – Gyulapapa (Tóth Gyula)
13:00, 18:00 – Hajni
14:00, 19:00 – NapFarkas
15:00, 20:00 – Pantokrátor projekt
16:00, 21:00 – T-Blue Dog
BOROSTYÁN SZAKÜZLET
12:00, 17:00 – Hajdu Erik
13:00, 18:00 – Superego3
14:00, 19:00 – Sun Syndrome
15:00, 20:00 – DIRTY LYLE BROTHERS
16:00, 21:00 – SKH zenekar
BELVÁROSI KÉZMŰVES FAGYIZÓ
12:00, 17:00 – Keltic berries
13:00, 18:00 – Göller Lóránt & Sexofon
14:00, 19:00 – Country Arrabona zenekar
15:00, 20:00 – OliverFromEarth
16:00, 21:00 – HuMen Brass Band
PAULAY BORHÁZ
12:00, 17:00 – AkuPUNKtúra
13:00, 18:00 – Tisztakosz
14:00, 19:00 – ROMBUS
15:00, 20:00 – Akusztik Old School Duo
16:00, 21:00 –Acoustic Flow
PRÉS BORBÁR
13:00, 18:00 – Well Brass
14:00, 19:00 – Kódolatlan Álmok
15:00, 20:00 – Utazónapló Együttes
16:00, 21:00 – NADENe
MAKK MARCI PANZIÓ
12:00, 17:00 – JürgenHans
13:00, 18:00 – Ördögszekér akusztik
14:00, 19:00 – Nagy Betty & Kajli László
15:00, 20:00 – X-Tender
16:00, 21:00 –Zenith Clone
VASKÓ PANZIÓ
12:00, 17:00 – LUNA Énekstúdió
13:00, 18:00 – Stefi zenekar
14:00, 19:00 – Norton Band
15:00, 20:00 – Későn érők
16:00, 21:00 –ROVER
PARK BÜFÉ
12:00, 17:00 – FrankNDave
13:00, 18:00 – Balogh Gergely Pál
14:00, 19:00 – Ana & Willamos
16:00, 21:00 – MI
SZALÓCZI BOROZÓ
12:00, 17:00 – San Marco
13:00, 18:00 – Johnny
14:00, 19:00 – ZORO (Zoli & Robi)
15:00, 20:00 – Medroy
16:00, 21:00 –Mélyvíz
– Szeptember 10., vasárnap
BÖNE VENDÉGHÁZ12:00 – Well Brass
13:00 – NADENe
14:00 – Utazónapló Együttes
15:00 – Kódolatlan Álmok
BORÁLOM APARTMAN
11:00 – Ana & Willamos
12:00 – Balogh Gergely Pál
13:00 – FrankNDave
15:00 – MI
KÁVÉPÖRKÖLŐ MANUFAKTÚRA
11:00 – Hajdu Erik
12:00 – Superego3
13:00 – Sun Syndrome
14:00 – DIRTY LYLE BROTHERS
15:00 – SKH zenekar
KOSSUTH TÉR
11:00 – Keltic berries
12:00 – Göller Lóránt & Sexofon
13:00 – Country Arrabona zenekar
14:00 – OliverFromEarth
15:00 – HuMen Brass Band
DOBOGÓKŐ PINCÉSZET HÍMESUDVAR
11:00 – JürgenHans
12:00 – Ördögszekér akusztik
13:00 – Nagy Betty & Kajli László
14:00 – X-Tender
15:00 – Zenith Clone
ANTALÓCZIY BORTERASZ
11:00 – LUNA Énekstúdió
12:00 – Stefi zenekar
13:00 – Norton Band
14:00 – Későn érők
15:00 – ROVER
ÓVÁR BOROZÓ
11:00 – ANIA
12:00 – Borbély Richárd
13:00 – Csiri Bá
14:00 – Dominika Hugai
15:00 – Domoki István
BOROSTYÁN SZAKÜZLET
11:00 – Pablo Chandez
12:00 – 30fok árnyékban
13:00 – Evörgrín
14:00 – TheSec
15:00 – Komjáthy
BELVÁROSI KÉZMŰVES FAGYIZÓ
11:00 – Part of Grass
12:00 – String Sing
13:00 – Bereti Retro Band
14:00 – Pub Vatis
15:00 – Hájek Viktória és Bártfai Bennó
PAULAY BORHÁZ
11:00 – Elek zenekar
12:00 – Premier PopSuli
13:00 – Bábszínház zenekar
14:00 – Andrew and the Rockets
PRÉS BORBÁR
11:00 – San Marco
12:00 – Johnny
13:00 – ZORO (Zoli & Robi)
14:00 – Medroy
15:00 – Mélyvíz
MAKK MARCI PANZIÓ
11:00 – Fournever
12:00 – IDŐCSAVAROC'K
14:00 – FESZTROCK
15:00 – SideQuest
VASKÓ PANZIÓ
11:00 – USQUE
12:00 – Potatopatch
13:00 – Hungarocell
14:00 – Men@Trend
15:00 – Papa Rap Jam
PARK BÜFÉ
11:00 – Gyulapapa (Tóth Gyula)
12:00 – Hajni
13:00 – NapFarkas
14:00 – Pantokrátor projekt
15:00 – T-Blue Dog
SZALÓCZI BOROZÓ
11:00 – AkuPUNKtúra
12:00 – Tisztakosz
13:00 – ROMBUS
14:00 – Akusztik Old School Duó
15:00 – Acoustic FloW
Hasznos információk
A fesztivál ingyenesen látogatható, miközben a belváros vendéglátó egységei kinyitják kapuikat, így akár egy finom ital mellett hallgathatjuk meg a feltörekvő tehetségeket.
Megközelítés
Tokaj belvárosa ad otthont az eseménynek, ahol úton-útfélen zenészekre lelhetünk. A települést busszal és vonattal egyaránt is meg lehet közelíteni. A vasútállomás körülbelül 20 perc sétára található a központtól. Árak
Egész évben
Belépés
Ingyenes